946 22 284 – 021
489 75 54 0912

شرکت پرده پاندا بزرگترین تولید کننده و فروشنده پرده زبرا و کرکره در سراسر کشور

946 22 284 – 021
489 75 54 0912

مقالات آموزشی

نقش پرده در دکوراسیون داخلی

نقش پرده در دکوراسیون داخلی

اشتراک گذاری مقاله در :

نقش پرده در دکوراسیون داخلی

هنگامی که از انتخاب پرده نامناسب برای پنجره یک محیط صحبت به میان می‌آید، اغلب ما آن را تنها به عنوان پوششی محفوظ برای ایجاد استقلال فردی در محیطی خصوصی و همچنین عنصری دکوراسیونی می‌شناسیم. در این مقاله قصد داریم از نقش پرده در دکوراسیون داخلی صحبت کنیم. استفاده از پرده میتواند علاوه بر ایجاد استقلال و حفظ حریم شخصی به زیبایی خانه و محیط کار شما نیز کمک شایانی نماید. این زیبایی تا جایی اهمیت دارد که امروزه انواع مختلفی از پرده وجود دارد و انتخاب یک پرده مناسب با جنس پارچه و طرح و نقش زیبا از اهمیتی بالایی برخوردار است.

[/hm_text][hm_quote style=”1″]ما نیز مفتخریم که می‌توانیم انواع پرده را در فروشگاه اینترنتی و حضوری خود عرضه نماییم تا شما مشتریان خوش سلیقه و خوش پسند بتوانید در هنگام خرید از قدرت انتخا بالایی برخوردار شوید.[/hm_quote][hm_text]

شاید پرده دو مکانیزم و شب و روز چیست مقاله را نیز بپسندید.

حال آنکه پرده علاوه براینها، نقش‌های کاربردی بسیار مهم و متعدد دیگری نیز در طراحی داخلی ساختمان دارا می‌باشد که ایفای هر یک از آنها، باتوجه به نیازها و شرایطی از قبیل میزان نورگیری محل، نقشه و معماری ساختمان، سلیقه، چشم انداز بیرون و غیره متفاوت خواهد بود. لذا به جهت تنوع بسیار در مدل، رنگ و جنس پارچه‌های مصرفی برای این منظور، بر آورده نمودن سطح وسیعی از نیازها امکان پذیر است. به صورت اشاره‌ای و فهرست گونه، نقش‌های پرده را در دکوراسیون معرفی می‌کنیم.

نقش‌های پرده در دکوراسیون عبارتند از:
۱ـ پرده عاملی برای ایجاد استقلال فردی در مکانی خصوصی
۲ـ پرده عنصری تزیینی ـ کاربردی
۳ـ پرده، عنصری صرفاً تزیینی
۴ـ پرده، عاملی برای تفکیک فضاها
۵ـ پرده، عاملی برای رفع نواقص ساختاری
۶ـ پرده، مانعی برای ارتباط فضاها
۷ـ پرده، مانعی برای نفوذ گرما و سرما
۸ـ پرده، مانعی درمقابل تابش نور شدید خورشید [/hm_text][/vc_column][/vc_row]

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
لیست علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من