پرده زبرا تصویری

در مکانیزم و کارکرد هیچ تفاوتی با دیگر پرده های زبرا نداشته و تنها وجه تمایز این نوع پرده با پرده های زبرای دیگر،  در طرح چاپ شده رویه آن است که در چاپ خانه با دستگاه های مخصوص این مدل از پرده زبرا چاپ و منتاژ می شود .

از آنجایی که پرده زبرا کاربرد بسیار زیادی در مصارف خانگی و اداری داشته ، از این رو روز به روز تنوع و نیاز خاصی در مصارف پرده زبرا در بازار بوجود می آید .

از جمله تنوع های پرده زبرا تصویری یا پرده زبرا چاپی هست ، که با توجه به در خواست شرکت ها برای چاپ لوگو روی ، پرده و یا افراد مختلف با سلیقه های مختلف چاپ شده و بصورت پرده زبرا در مکان های مختلف نصب می شود .

 

این نوع پرده ها از تنوع بسیار زیادی برخوردار بوده ، و بیشترین پرده زبرا تصویری برای چاپ سفارشی مثل عکس کودک ،  روی پرده و یا چاپ عکس عروس و داماد روی پرده زبرا می باشد .

این طرح ها شامل طرح های :

 

۱- طرح های کودک

۲- تصاویر مناظر

۳- ورزشی

۴- چهره

۵ هنری

۶-تصاویر اختصاصی و لوگو

۷- تصاویر سه بعدی

 

معایب پرده زبرا تصویری :

 

یکی از اساسی ترین مشکلات پرده تصویری چهره توانایی چاپ پرده در یک طرف پرده زبرا است به این دلیل که در صورت چاپ چهره در دو طرف پرده تصویری وارونه و یا نیمه روی پرده نشان داده میشود .

مزیت های پرده زبرا تصویری :

 

بهترین مزیت پرده زبرا چاپی برای افرادی است که میخواهند طرح یا تصویر مورد نظر یا لوگو خاصی را بر رویه پرده پیاده کنن.

با این امکان شما می توانید هر منظره دلخواهی را روی پنجره اتاق خود به تصویر بکشید و از طرح مورد نظری که خودتان طراحی کرده اید لذت ببرید .

پرده تصویری را می توان بر رویه اواع پرده های شید و دو مکانیزم اسپرت اجرا نمود .

کلیه تصاویر پرده های تصویری با جدیدترین دستگاها و رنگ های یووی قابل اجرا می باشد .

جهت دیدن کلیه طرح ها و رنگ ها به فروشگاه آنلاین ما اینجا کلیک کنید .

می توانبد برای خرید بصورت آنلاین سفارش خود را ثبت نمایید و یا طرح مورد نظر خود را از طریق تماس با ما جهت ثبت سفارش تلفنی اقدام نمایید .

hm_project_media