946 22 284 – 021
489 75 54 0912

شرکت پرده پاندا بزرگترین تولید کننده و فروشنده پرده زبرا و کرکره در سراسر کشور

946 22 284 – 021
489 75 54 0912

پرده ورتیکال

پرده ورتیلاین

اشتراک گذاری مقاله در :

پرده ورتیکال

پرده ورتیکال (ورتیلاین) مدل‌های جدید و نوین نسل پرده‌هایی است که به شکل عمودی می‌باشند و با مدل‌های کلاسیک پرده‌های عمودی شکل فرق دارد. کارایی و ساختار این نوع از پرده‌ها به شکلی است که تیکه‌های پارچه با اندازه‌های 10.5 سانت را در کنار هم قرار می‌دهند و بوسیله یک زنجیر می‌توانید باز یا بسته کنید و با زنجیر دوم می‌توانید یکی در میان آن‌ها را قرار دهید و اصطلاحا به شکل سایه روشن درمی‌آید.

این پرده از تکه پارچه‌هایی که دارای عرض 40 سانتی‌متر می‌باشد تشکیل شده است. پرده ورتیکال در دسته پرده‌های مدرن قرار می‌گیرد و می‌تواند به جای پرده‌های کلاسیک مورد استفاده قرار بگیرد و در پذیرایی و اتاق خواب می‌توانید از آن استفاده کنید.

پرده ورتیکال

انواع پرده‌های ورتیکال

عملکرد پرده‌های ورتیلاین به صورتی است که شما می‌توانید پرده را هم در یک طرف و هم در دو طرف جمع کنید. همچنین امکان تبدیل به سایه روشن را نیز دارد و به 2 مدل تقسیم می‌شود:

  1. ورتیکال بافت
  2. ورتیکال خط‌‌دار
انواع مختلف پرده ورتیلاین

انواع مختلف پرده ورتیلاین

مزیت پرده ورتیکال

  • شما در تمام مدت طول روز از نور خورشید به راحتی می‌توانید استفاده کنید و هیچ نیازی به دوخت حریر ندارید. همچنین با تاریک شدن هوا با چرخاندن یکی از زنجیرهای پرده می‌توانید دید را از بیرون بگیرید.
  • شما بدون اینکه نیازی به نصاب داشته باشید می‌توانید این پرده را در منزل خود نصب کنید.
  • این پرده در دو مدل موجود است که یکی از آن‌ها از وسط به دو طرف باز می‌شود. نوع دیگر آن به یک طرف باز و بسته می‌شود.
مزیت پرده ورتیکال

مزیت پرده ورتیکال

قیمت و هزینه پرده ورتیکال

هزینه خرید این مدل پرده به مواردی بستگی دارد. این موارد سایز پنجره و جنس و نوع پارچه‌ای که انتخاب می‌کنید است. پارچه این مدل پرده به صورت متر مربع محاسبه و فروخته می‌شود. به همین دلیل هر چقدر پنجره شما بزرگتر باشد قیمت پارچه و طبیعتا پرده افزایش می‌یابد.

اگر بخواهیم مدل‌های مختلف پارچه‌های پرده ورتیکال را نام ببریم به دو دسته تقسیم می‌شوند.

  1. ساده
  2. طرح‌دار (فومنیک)

قطعا مدل ساده آن از قیمت پایین‌تری برخوردار است. ولی شما با تلفیق مدل ساده و طرح‌دار می‌توانید قیمت معقولی را بدست آورید.

شستن پرده ورتیلاین

شستن پرده ورتیلاین

شستشوی پرده‌های ورتیکال

شما می‌توانید با یادگیری یک سری آموزش خودتان پرده را شستشو کنید. به این صورت که تمامی تکه‌ها و نوارهای پرده را جدا کرده و در ماشین لباس‌شویی آن را به راحتی بشویید.

پرده ورتیکال طرح‌دار

پرده ورتیکال طرح‌دار

تماس با نمایندگی پرده زبرا در مازندران

اگر به دنبال خرید از نمایندگی پرده زبرا در مازندران و در شهرهای محمودآباد ، نور ، رویان ، آمل ، چمستان ، سرخرود ، نوشهر و سراسر استان هستید این امکان را دارید تا بصورت آنلاین و تلفنی و حضوری خرید نمایید و همکاران ما آمادگی مشاوره به شما را دارند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

همچنین شما می‌توانید دیگر محصولات ما را با مراجعه به فروشگاه سایت ببینید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
لیست علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من