946 22 284 – 021
489 75 54 0912

شرکت پرده پاندا بزرگترین تولید کننده و فروشنده پرده زبرا و کرکره در سراسر کشور

946 22 284 – 021
489 75 54 0912

مقالات آموزشی

انواع پرده های تصویری در فضاهای مختلف

پرده های تصویری

اشتراک گذاری مقاله در :

انواع پرده های تصویری در فضاهای مختلف

امروزه دکوراسیون در جایگاه ویژه ای قرار دارد. این را از توجه ویژه مردم به نوع چینش و انتخاب مبلمان خانه یا یک مکان می شود دریافت کرد. در واقع شاید چیدمان وسایل در خانه آسان است و می توان به راحتی هرچیزی را یک گوشه از خانه بگذاریم، اما در این صورت نمی توانیم به یک دکوراسیون زیبا دست پیدا کنیم.

در ابتدای کار شاید فقط به نوع و چیدمان مبلمان فکر کنید. انتخاب صحیح مبلمان به ما در داشتن یک دکوراسیون عالی کمک ویژه ای می کند اما همه ما می دانیم یکی از مواردی که می تواند به راحتی دکوراسیون را تحت تاثیر خود قرار دهد، پرده ها هستند! پرده ها شاید در نظر شما کم اهمیت باشند، اما در دنیای دکوراسیون بسیار مهم و کاربردی هستند. در واقع پرده ها با هزینه کم و بدون اینکه کمترین جایی را اشغال کنند به فضا روح و شخصیت می بخشند.

در نتیجه هنگام چیدن دکوراسیون باید به نوع پرده ها دقت کنید. پرده ها چندین نوع دارند که ما در اینجا می خواهیم در مورد پرده های تصویری صحبت کنیم. شاید تا به حال در فیلم ها، کارتون ها یا حتی مجله ها و عکس ها، پرده های تصویری را مشاهده کرده اید و به نظرتان رسیده که چقدر جدید و جالب هستند.

اگر هم شما نمی دانید پرده های تصویری چه نوع پرده ای هستند، پیشنهاد می کنیم این مطلب از را از دست ندهید تا با این پرده مدرن و کاربردی آشنا شوید.

پرده های تصویریسبک ها و رنگ های مختلف پرده های تصویری

اگر کمی به اسم پرده های تصویری دقت کنید، شاید بتوانید دریافت کنید که یعنی پرده هایی که تصویر دارند! بله، درست است. پرده های تصویری به پرده هایی گفته می شود که تصویر به خصوصی روی آن وجود دارد.

پرده تصویری با پرده هایی که نقش و نگار های کوچک بر روی خود دارند متفاوت است، این پرده مانند یک عکس چاپ شده عمل می کند، زیرا تصاویر بر روی آن چاپ می شود. چه شخص عکسی از سفر اخیر داشته باشد چه مجموعه ای از تصاویر مورد علاقه، می تواند این تصاویر را در قالب پرده سفارش دهد.

پرده های تصویری

مشتریان می توانند دستورالعمل های طراحی مانند تمایل به تقسیم تصویر در وسط ارائه دهند. آنها می توانند در هنگام خرید پرده تصویری همچنین می توانند متنی را که دوست دارند بر روی این پرده ها چاپ کنند. سبک ها و رنگ های مختلف قلم برای این پوشش پنجره سفارشی موجود است و می توانید متناسب با سلیقه و چیدمان فضای خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

کسانی که کمدین یا نویسنده هستند، می توانند جملات مورد علاقه خود را روی این تصاویر چاپ کنند. یا اگر عکس خاطره انگیزی دارید، می توانید با چاپ آنها این خاطره ها را به ثبت برسانید.

سبک ها و رنگ های مختلف پرده های تصویری

پرده تصویری با اندازه سفارشی

نور اتاق خواب شما بیشتر به پارچه پرده ای که دارید متکی است و در کل نمای اتاق خواب شما تا حدودی به طرح های آن بستگی دارد. انتخاب نوع پرده ها فقط مربوط به راحتی شما نمی شود، بلکه به زیبایی هرچه بیشتر آن کمک می کند. پرده هایی که می خواهید چاپ شود باید در اندازه پنجره شما باشد، تا بتواند آن را به خوبی پوشش دهد.

انواع پرده های تصویری

شاید از خودتان بپرسید که آیا پرده های تصویری نوع خاصی دارد؟ یا ساده است؟ در جواب باید بگوییم که بله، پرده های تصویری انواع مختلفی دارد که در این بخش به معرفی آنها می پردازیم و به شما خواهیم گفت که می توانید پرده های خود را در کدام سبک چاپ کنید.

پرده های تصویری

  1. عکس حیوانات

برای انتخاب پرده های زبرا تصویری می توانید به زیبا ترین تصویری که با حیوان خانگی خود گرفته اید فکر کنید. این حیوان می تواند یک سگ یا یک گربه یا اساسا هر حیوان دیگری باشد که ارزش نمایش بر روی پرده های تصویری را داشته باشد. اگر شما نیز در کنار حیوان خانگیتان باشید، نتیجه عالی تر خواهد شد. شما هر صبح پس از بیدار شدن می توانید چهره خوشحال خودتان را همراه با حیوان خانگی محبوبتان ببینید.

 

  1. عکس طبیعت

بهترین عکس برای نمایش بر روی پرده های تصویری ، شات های گسترده از بالای کوه است و یا از آسمان و زیبایی های آن عکس گرفته شده است. شما ممکن است مجموعه عظیمی از عکس های طبیعت داشته باشید که در سفر های مختلف گرفته اید.

این عکس ها می توانند بهترین گزینه برای چاپ باشند، مخصوصا اگر در این عکس ها شما نیز حضور داشته باشید، ارزش آن چندین برابر می شود. شما می توانید همانطور که بر روی پرده ، تصویر موردعلاقه خود را چاپ کنید، می توانید یک جمله ای که بسیار به آن علاقه دارید هم در کنار آن به چاپ برسانید.

پرده های تصویری

  1. عکس های ورزشی

شما نمی توانید تضمین کنید که همیشه بهترین لحظات خود را به یاد بیاورید! اما می توانید با کمک عکس ها سریعتر خاطره ها را به یاد آورده و مرور کنید. عکس ها به شما کمک می کنند تا زمان هایی را که سپری کرده بودید را به یادآورید.

مخصوصا اگر در آن زمان بسیار هیجان زده بوده باشید. این هیجان زدگی می تواند عکسی از شما در یک استادیوم یا سالن ورزشی بوده باشد، ممکن است در یک رشته ورزشی مقامی کسب کرده باشید و از آن لحظه عکس هایی را به یادگار داشته باشید. حتی اگر اهل ورزش هم نباشید، اما خاطره هایی از برد تیم موردعلاقه تان مقابل حریف می توانست شما را به وجد بیاورد و ممکن است که از آن لحظه ها عکسی را به یادگار داشته باشید.

پیشنهاد ما به شما این است که این عکس ها را چاپ کنید و یک پرده تصویری بسیار زیبا را در اتاق خود داشته باشید. هر روز که بیدار می شوید، مطمئنا تمامی آن خاطرات را به یاد می آورید.

  1. عکس های سرگرمی

یکی از راه های شروع یک مکالمه عالی صحبت درباره سرگرمی ها است. این یک وسیله عالی برای دانستن زمینه های مشترک شما با دیگری است. بنابراین اگر می خواهید پرده های تصویری شما یک شروع کننده مکالمه عالی باشد، یک تصویر سرگرم کننده  را انتخاب کرده و چاپ کنید.

منظور ما از سرگرمی چیزهای عجیب غریب نیست. مثلا خواندن یک کتاب، دیدن یک فیلم، دوچرخه سواری در سطح شهر می تواند برای برخی از افراد بهترین سرگرمی باشد.

پرده های تصویری

  1. عکس های خانوادگی

احتمالا هیچ چیز به جز خانواده نمی تواند برایتان ارزش بالایی داشته باشد. روزهای خوب و بد بسیاری را مطمئنا با خانواده خود گذرانده اید و چه چیز بهتر از آنکه این خاطره ها را در جایی ثبت کنید تا هر روز مقابل چشم شما باشد. یک عکس که برای شما می تواند یک خاطره بسیار عالی را مرور کند انتخاب کنید و آن را متناسب با دکوراسیون خانه چاپ کنید. مطمئنا دیدن پرده تصویری که یکی از بهترین خاطره های مشترک شما بر روی آن چاپ شده باشد یکی از بهترین لذت ها است.

برای سفارش پرده های زبرا با طرح های مختلف و متنوع و تصاویر اختصاصی چاپی با کیفیت و رزولیشن بالا می توانید به سایت زبرا پرده مراجعه کنید و طرح مورد نظر خود را سفارش دهید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
لیست علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من