946 22 284 – 021
489 75 54 0912

شرکت پرده پاندا بزرگترین تولید کننده و فروشنده پرده زبرا و کرکره در سراسر کشور

946 22 284 – 021
489 75 54 0912

مقالات آموزشی

نکات مهم خرید پرده های اداری

خرید انواع پرده های اداری

اشتراک گذاری مقاله در :

در خرید پرده های اداری چه نکاتی را باید توجه باید کنیم

سعی داریم در مقاله  زبرا پرده با دیزاین اداری و طرح های مناسب برای ادارات آشنا کنیم تا بتوانید ایده برای دکوراسیون دفتر کار خود را بیابید.  بهره وری منابع انسانی در محیط کار به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از آنها آرامش محیط کار و توجه به طراحی دکوراسیون اداری است.کار کردن در یک فضای راحت و جذاب می تواند نقش مهمی در روحیه و بهره وری افراد در محیط کار داشته باشد. پرده های متنوعی برای اداره و رفتر کار وجود داره که با توجه به سلیقه و چیدمان شرکت تون می تونید انتخاب و خریداری کنید. از انواع مختلف پرده کرکره اداری میشه به پرده کرکره چوبی،پرده های شید رول، پرده کرکره غلتکی یا زبرا،پرده کرکره لوردراپه یا عمودی،پرده سیلویت و پرده کرکره آلومینیوم اشاره کرد.

دیزاین اداری

دیزاین اداری

نکاتی که باید در طراحی دکوراسیون اداری بدانید

پربازده ترین دفاتر اداری و محیط های شغلی،محیط هایی بوده اند که افراد حس راحتی در آنها داشته است. یک محیط شیک و پر از رنگ می تواند برای کارمندان الهام بخش یک محیط کاری شاد و سالم و رشد اعضای تیم باشد. ایده هایی که برای دکوراسیون داخلی دفتر خود پیش می گیرید،باید به شکلی باشند که برای همه افراد مناسب باشند. یکی از دغدغه های بزرگ برای مدیران،طراحی دکوراسیون اداری است. محیط کار افراد خانه ی دوم آنهاست باید همانطور که به دکوراسیون داخلی خانه خود اهمیت میدهید و شیک و زیبا طراحی می کنید تا ارامش داشته باشید.

دکوراسیون اداری لاکچری

دکوراسیون اداری لاکچری

توجه به رنگ مبلمان

اگر دوست دارید که علاوه بر دکوراسیون اداری اتاق مدیریت،محیط اداری کارمندان خود را نیز شیک طراحی کنید. نیاز است که انواع مبلمان و پارچه مبلی مناسب و کاربرد آنها را بشناسید تا از مبل های خاص محیط های اداری و رنگ های مناسب آنها استفاده کنید. میز و صندلی و مبلمان شما باید هم مدرن و هم زیبا باشد تا بتواند سلامت کارمندان را حفظ کند. همچنین به رنگ مبل نیز دقت کنید تا با دیوار و دیگر وسایل دکوری اداری شما هماهنگ باشد و توی ذوق نزند.

"<yoastmark

استفاده از گل و گیاه

همچنین می توانید از گل ها و گیاهان آپارتمانی برای دیزاین اداری محیط های اداری خود نیز استفاده کنید. بنابراین فضای اداری خود را با گل ها تزئین کنید تا حس شادابی به کارمندان خود بدهید. هرجایی که از گل و گیاه استفاده کنید علاوه بر اینکه باعث زیبایی محیط می شود. می تواند باعث افزایش روحیه و آرامش شما و ایجاد یک دکوراسیون اداری کلاسیک نیز باشد.

استفاده از گل و گیاه

استفاده از گل و گیاه

توجه به رنگ دیوارها و کاغذ دیواری

رنگ دیوارها و کاغذ دیواری های انتخاب شده در دکوراسیون داخلی اداری باید به نحوی باشد تا فضا را در راستای افزایش راندمان کارمندان سوق دهند. لازمه اینکار برقراری و ایجاد یک محیط آرام و تعریف شده است تا هر بخش مطابق با نوع فعالیت،به کار خود بپردازد. دکوراسیون اداری معمولا کاغذ دیواری های رسمی به خود می بیینند. خبری از طرح های گل دار و الگوهای شلوغ یا جنس هایی مانند چرم و کاغذهای لوکس در این محیط ها و طراحی دکوراسیون اداری آنها نیست. برای اینکه بیشتر در این مورد بدانید مقاله راهنمای انتخاب طرح کاغذ دیواری برای دفتر کار،اداری و رسمی به شما پیشنهاد می شود.

ایده برای دکوراسیون دفتر کار

ایده برای دکوراسیون دفتر کار

از رنگ برند خود الهام بگیرید

ایده برای دکوراسیون دیزاین اداری دفتر کار شیک می توانید از رنگ برند و لوگوی خود برای فضاها الهام بگیرید. هنگام انتخاب یک طرح رنگی برای فضای خود،از رنگ های برند خود استفاده کنید تا فضای شما سبکی منسجم و بازتابی از آنچه باشد که شما و شغلتان انجام می دهید. رنگهای مناسب می توانند تأثیر روانشناختی قدرتمندی بر روی افراد داشته و باعث احساس رضایت و شادابی آنها شوند.

 

ست رنگ برند با دکوراسیون

ست رنگ برند با دکوراسیون

طرح های مناسب برای ادارات و فضاهای کوچک

اما برای محیط های اداری که کوچک هستند ایده برای دکوراسیون دفتر کار نیز می توانید از دکوراسیون خاصی استفاده کنید. در ادامه به فاکتورهایی در طراحی فضای اداری کوچک آن اشاره می شود.

استفاده از آینه ها

در طراحی دکوراسیون و دیزاین اداری داخلی اداری آینه ها می توانند ظاهر کلی فضای کاری شما را تغییر دهند. آنها دفتر شما را با ظرافت و حرفه ای تر جلوه می دهند و می توانند هر نوع فضایی را بزرگتر نشان دهند و باعث می شوند فضای کاری شما بازتر و جذاب تر شود. از این پس کارمندان شما مجبور نیستند که هر بار پیش از ارائه خود سری به سرویس بهداشتی برای مرتب کردن موهای خود بزنند!

طرح های مناسب برای ادارات و فضاهای کوچک

طرح های مناسب برای ادارات و فضاهای کوچک

از پارتیشن ها استفاده کنید

یکی از المان های دکوراسیون اداری کوچک استفاده از پارتیشن ها برای تقسیم بندی و خصوصی سازی حریم و کارمندان است. محیط های اداری باز در ظاهر فضای کاری مدرنی را ارائه می دهند. اما خوب است از پارتیشن های شیشه ای یا پرده هایی استفاده کنید که کارمندان بتوانند یکدیگر را ببینند. شکستن دیوارها موجب افزایش ارتباط و همکاری بین اعضای تیم می شود و به کل فضای کاری یک حس سینرژی کلی می دهد. به این ترتیب،اعضای تیم احساس می کنند علاقه بیشتری به گفتگو دارند زیرا فضای غیر رسمی بر آنها حاکم می شود.

طرح های مناسب برای ادارات

طرح های مناسب برای ادارات

استفاده از نور پردازی های مناسب

یکی از مواردی که در دکوراسیون اداری و  دیزاین اداری لاکچری و ایده برای دکوراسیون دفتر کار مورد استفاده قرار می گیرد. پرده های اداری ونور پردازی های مناسب است. موجب لاکچری و شیک نشان دادن محیط های اداری می شود استفاده از نور است. علاوه بر رنگ،نور پردازی و روشنایی نیز بر روی کارمندان تاثیر گذار است. نبود نور کافی در محیط کار باعث خستگی و خواب آلودگی پرسنل می شود. می توانید از چراغ های شیک و نورپردازی های جذاب مناسب محیط های کاری استفاده کنید تا بهره وری کارمندان را افزایش دهید.

پرده کرکره چوبی

پرده کرکره  چوبی را می توان یکی از قدیمی ترین مدل های پرده کرکره اداری به حساب آورد. پرده کرکره چوبی در پهنای تیغه های مختلف و با رنگهای مختلف عرضه میشه. شما با توجه به چیدمان شرکت خود و با در نظر گرفتن هارمونی رنگها،با اندکی سلیقه می تونید یکی از بهترین هاش رو انتخاب کنید. پرده کرکره چوبی در پهنای تیغه های مختلفی عرضه میشه که بنا به اندازه قاب پنجره و محل های نصب،تعیین می شود. در نوعی از پرده کرکره چوبی از چوب بامبو استفاده می شود.چوب بامبو زیبایی و جذابیت خاصی داره و از لحاظ میزان مقاومت نیز دارای مقاومت بالایی است. پرده کرکره های چوبی در کالیته های مختلف،با انواع طرح رگه های چوبی و مصنوعی ارائه می شود.

پرده کرکره چوبی

پرده کرکره چوبی

پرده شید رول

از پرده های شید رول،معمولا برای پنجره های وسیع استفاده میشه. که با پایین آوردن آن یک صفحه شفافی در فضا ایجاد می شود. می توان این صفحه را با طرح های دلخواه با توجه به دکوراسیون اداره،چاپ کرد و طرح دلخواه پرده کرکره اداری را داشت.

پرده شید رول

پرده شید رول

پرده کرکره غلتکی یا زبرا

پرده کرکره زبرا از دو اسلاید پارچه به صورت نوار افقی تشکیل شده. به صورت غلتکی میشه نور داخل فضا را تنظیم کرد و یا فضایی کاملا خصوصی را برای خود ایجاد کرد. از این نوع پرده برای فضای وسیع استفاده می شود. با تنظیم آن می توان سایه روشن زیبایی به فضا بخشید.

پرده کرکره غلتکی یا زبرا

پرده کرکره غلتکی یا زبرا

پرده کرکره لوردراپه یا عمودی

پرده کرکره لوردراپه یا عمودی،اسلاید های آن به صورت عمودی است. این نوع پرده برای محیط های وسیع و طرح های مناسب برای ادارات استفاده میشه و در کالیته رنگ های متنوعی می باشد. از ویژگی های این نوع پرده می توان به چاپ تصویر دلخواه روی اون اشاره کرد. که کارفرما می تونه با استفاده از این پرده،تصویری زیبا در محیط کار ایجاد نماید.

پرده کرکره لوردراپه یا عمودی

پرده کرکره لوردراپه یا عمودی

با انتخاب پرده کرکره اداری خود با طرح دلخواه و انتخاب آسمان مجازی و کاغذ دیواری می توانید. فضایی جذاب و متفاوت برای محیط کار خود ایجاد نمایید.

پرده کرکره آلومینیوم

این پرده کرکره به دلیل همسانی کامل با محیط اداری،ظاهری رسمی و مدرن را به فضای کاری می دهد. تیغه های فلزی این پرده ها بسیار منعطف هستند که موجب بالا رفتن دوام و طول عمر آن می شود. همچنین رنگ بندی متنوع این پرده ها،دایره انتخاب پرده کرکره اداری را وسیع تر می کند که با توجه به دکوراسیون محل کار،رنگ مناسب را انتخاب کنید.

پرده کرکره آلومینیوم

پرده کرکره آلومینیوم

نوع دیگری از پرده کرکره آلومینیوم،پرده های آلومینیوم پرفراژ است که با داشتن سوراخ هایی روی ورقه های پرده. باعث میشه میزان نور بیشتری به فضا وارد شده و محیطی نیمه خصوصی ایجاد میکند. که می توان پرسپکتیو زیبایی از فضای بیرون را هم داشته باشیم.

پرده سیلویت

از پرده سیلویت،معمولا برای ایجاد سایه روشنی لطیف استفاده می شود. این پرده ها از دو لایه پارچه مخصوص روی هم فیکس شده و بر خلاف ظاهر ظریف. دارای مقاومت بالایی هستند و تنوع  رنگی بالایی هم دارند. از این پرده هم در فضای اداری و هم در فضای مسکونی استفاده می شود.

پرده کرکره اداری | پرده کرکره چوبی | پرده شیدرول | پرده کرکره زبرا | پرده کرکره لوردراپه | پرده کرکره آلومینیوم | پرده سیلویت

از پرده سیلویت، معمولا برای ایجاد سایه روشنی لطیف استفاده می شود

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
لیست علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من