946 22 284 – 021
489 75 54 0912

شرکت پرده پاندا بزرگترین تولید کننده و فروشنده پرده زبرا و کرکره در سراسر کشور

946 22 284 – 021
489 75 54 0912

مقالات آموزشی

راهنمای انتخاب بهترین پرده اتاق خواب

راهنمای انتخاب بهترین پرده اتاق خواب

اشتراک گذاری مقاله در :

راهنمای انتخاب بهترین پرده اتاق خواب

چگونه پرده اتاق خواب را انتخاب کنیم ؟
ما در این مقاله قصد داریم راهنمای انتخاب بهترین پرده اتاق خواب را به شما بیان کنیم.
در اتاق خواب داشتن پرده علاوه بر زیبایی نقش محرمیت یا حفظ حریم خصوصی را نیز دارد. مدل پرده خواب می‌تواند بصورت کاملا متفاوت باشد، بعنوان مثال مدل پرده اتاق خواب می‌تواند یک طرح ساده و شیک باشد و یا می‌تواند یک طرح پرنقش و نگار و رنگی باشد. حتی امروزه با آمدن نسل جدید پرده ها مدل پرده اتاق خواب می‌تواند یک طرح تصویری به دلخواه خودتان باشد.

در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

جنس پرده اتاق خواب نیز می‌تواند نقش تعیین کننده ای داشته باشد. در واقع شما در هنگام خرید پرده اتاق خوابتان حتما به جنس پرده توجه خواهید کرد. چرا که اگر اتاق خواب به نحوی باشد از که بیرون دید داشته باشد شما از پرده حریر نمی‌توانید استفاده کنید. پس جنس پرده می‌تواند اهمیت زیادی برای انتخاب داشته باشد. انتخاب مناسب می‌تواند پرده زبرا باشد. تلفیقی از پرده ای که نور را از خود عبور می‌دهد و پرده ای که حریم خصوصی شما را حفظ می‌نماید.

مقاله پرده زبرا چیست را نیز مطالعه نمایید.

چگونه پرده اتاق خواب را انتخاب کنیم چگونه پرده اتاق خواب را انتخاب کنیم

نکات و تکنیک های خرید پرده

جنس پرده زبرا می‌تواند روی دکوراسیون خانه شما تاثیر بگذارد.

این موضوع در دکوراسیون داخلی اتاق خواب هم صدق می‌کند و باید در هنگام انتخاب به این موضوع توجه نمایید.

بعد از انتخاب جنس پرده حال باید به سراغ رنگ پرده برویم. راهنمای انتخاب بهترین پرده اتاق خواب به شما یاری می‌کند تا بهترین رنگ را برای پرده اتاق خواب انتخاب نمایید. رنگ پرده مخصوصا در اتاق خواب موضوع مهمی است، چرا که شما در اتاق خواب باید ارامش داشته باشید. استفاده از رنگبندی های مناسب به شما ارامش می‌دهد. همچنین می‌توانید پرده اتاق خواب را با روتختی ست کنید که جلوه ویژه تری به دکوراسیون اتاق خواب شما بدهد.

در انتخاب رنگ پرده خصوصا برای فضای اتاق خواب باید دقت زیادی کرد.

برای انتخاب مدل دوخت پرده ابتدا به سبک تخت خواب و مبلمان اتاق خواب خود رجوع کنید.

از آنحایی که امروزه زندگی ها آپارتمانی شده است، معمولا اتاق های خواب کوچک است.
پرده های کلاسیک اصلا مناسب اتاق های خواب کوچک نمی‌باشد. ما توصیه می‌کنیم برای انتخاب پرده، از پرده زبرا استفاده نمایید. پرده زبرا باتوجه به شکل و قالب مناسب و جذابی که دارد می‌تواند در فضای کوچک اتاق خودنمایی کند و فضای کمی هم از اتاق را اشغال نماید. پرده زبرا یا پرده شید همواره می‌تواند یک انتخاب شیک و لوکس برای مناطق مختلف خانه شما باشد. استفاده از پرده زبرا در اتاق خواب از این جهت کاربردی و جذاب است که شما علاوه بر اینکه می‌توانید آن را در رنگبندی و طرح های مختلف انتخاب نمایید می‌توانید میزان ورودی نور را تنظیم نمایید و یا آنرا کاملا باز یا بسته نمایید.

مقاله انتخاب رنگ و طرح و جنس پرده را نیز مطالعه نمایید.

چگونه پرده اتاق خواب را انتخاب کنیم ؟

همان طور که گفته شد برای انتخاب یک پرده ی مناسب در فضای اتاق خواب باید گزینه هایی همچون جنس، رنگ و نوع دوخت و مدل پرده را در نظر بگیرید، تا بتواند ظاهر چشمگیری به دکوراسیون اتاق خواب شما ببخشد، در خانه هایی به سبک مدرن از یک پرده ی ساده حریر استفاده می‌شود و برای کنترل محرمیت از پارچه ی ضخیم تر بعنوان رویه درنظر گرفته می‌شود. پرده زبرا بعنوان نسل جدید پرده به شما برای داشتن پرده ای جذاب و مدرن کمک می‌کند.

جهت مشاهده محصولات ما و فروشگاه اینترنتی پرده زبرا کلیک نمایید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
لیست علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من