برای حمام پرده انتخاب کنم یا درب

اگر فضا و یا بودجه کافی برای جداسازی فضای دوش و حمام ندارید. شاید تصمیم به ترکیب این دو بگیرید. اما برای این کار باید از پرده حمام  و پرده های میله دار استفاده کرد. یا درب های شیشه ای ؟بعضی از ما ممکن است به سمت پارچه های رنگی و ضد آبی کشیده شویم. که هر زمان هم بخواهیم می توانیم آن ها را عوض کنیم،در حالی که برخی دیگر کارایی بی نظیر شیشه ها را ترجیح می دهند.

پرده ی حمام

پرده ی حمام

برای کمک به شما 5 مزیت هر یک در اینجا ذکر شده است که میتوانید در این مقاله ی زبرا پرده انهارا بدانید.

پرده نما را لطیف می کند

ردیف های بزرگی از پارچه های ضد آب می توانند. زیبایی حمام را که ممکن است خشن،خشک و زننده باشد را بیشتر کنند. این طراحی کلاسیک و روشن با ترکیبی هماهنگ از سنگ مرمر. کاشی و رنگ خاکستری و به لطف پرده های بلند از سقف تا زمین،لطیف تر و گرم تر به نظر می رسد. مطمئن شوید که پرده و یا حداقل لایه بیرونی آن را می توانید در خانه بشویید،بنابراین هر لکه ای را می توان به سرعت از بین برد.

پارچه های رنگی و ضد آبی

پارچه های رنگی و ضد آبی پرده حمام

به حمام هویت ببخشید

می توان گفت پرده های  دوش به سادگی و به سرعت می توانند انفجاری از پارچه های رنگی و ضد آبی هویت و طرح های مختلف را با کمترین تلاش و هزینه به حمام بیاورند. وقتی هم که از طرح آن خسته شدید می توانید پرده ای کاملا متفاوت را جایگزین آن کنید. در انتخاب رنگ ها شجاع باشید و یادتان باشد لازم نیست کل حمام را سفید کنید. رنگ زرد اسیدی در این حمام در مقابل پرده خال دار و ساده می درخشد و بسیار جالب است.

درب شیشه ای

درب شیشه ای

می توانید از پرده های میله دار استفاده کنید

 پرده های میله دار با دوشی که بالای آن قرار می گیرد. هنگام جمع شدن و یا باز شدن قدرت بیشتری می خواهند به خصوص هنگامی که روی آن آب هم نشسته باشد. استفاده از شیشه برای مکان هایی که دارای انحنا و یا وان با شکل های مختلف دارند امکان پذیر نیست مگر اینکه سفارش دهید. پس بهترین کار نصب میله و آویزان کردن پرده ای ضد آب است که به هر طرف کشیده شود. رنگ تنباکو و طرحی که در این حمام استفاده شده آن را از یک حمام قدیمی به حمامی کلاسیک و زیبا تبدیل کرده است.

پرده های میله دار ، پارچه های رنگی و ضد آبی

پرده های میله دار

آن را زیبا کنید

اگر می شد تمام اتاق های خانه را تا جای ممکن تغییر می دادم که البته حمام هم حساب می شود. بنابراین اولین دلیل من برای انتخاب پرده مشخص است: ساختن حمامی زیبا تا از آن لذت ببریم.
اگر از کاغذهای دیواری با طرح گل و چراغ های زیبا هم استفاده کنید. ممکن است بخواهید کل روزتان را آن جا بمانید.

درب شیشه ای

درب شیشه ای

حمام را مدرن بسازید

 دست خود را بالا ببرید اگر فکر می کنید. که پرده برای حمام های مدرن جالب نیست. با نگاهی به این دو رنگ،ممکن است نظر شما تغییر کند. پرده روشن و شفافی که استفاده شده کاملا زیبا و مدرن است.

از همه فضاها استفاده کنید ، درب شیشه ای

از همه فضاها استفاده کنید

به وسیله شیشه دیواری کامل درست کنید

با بستن کامل شیشه ها و قرار گرفتن دوش داخل آن. دیگر ترسی برای بیرون ریختن آب وجود ندارد. این شیشه های کشویی انتخاب بسیار خوبی هم برای فضاهای کوچک است. چون نیازی به لولا ندارد و در به سمت بیرون نیز باز نمی شود و لازم نیست داخل زمین محکم شوند.

از همه فضاها استفاده کنید

از همه فضاها استفاده کنید

از همه فضاها استفاده کنید

وان می تواند خیلی ساده و تمیز در قسمت های بدون استفاده. گوشه ای از دیوار و یا زیر شیروانی قرار بگیرد. اما اگر قصد گذاشتن دوش داشتید،با سقف شیبدار چکار باید کرد؟
بهترین کار برای شما سفارش دادن درب شیشه ای است. چون با گوشه ها و زاویه های مختلف و عقب نشینی ها کاملا منطبق می شود. ممکن است مجبور شوید بیشتر هزینه کنید اما به داشتن حمامی تمیز و زیبا می ارزد.

شیشه های بدون چهارچوب ، درب شیشه ای

شیشه های بدون چهارچوب

فضا را گسترش دهید

شیشه های بدون چهارچوب می توانند بخشی از هر نوع حمامی باشند. به خصوص اگر کوچک و جمع و جور باشند. این بهترین انتخاب برای شماست اگر حمامتان کوچک است و استفاده از پرده هم آن را کوچک تر نشان می دهد و بخشی از فضا را می گیرد.

 درب شیشه ای

درب شیشه ای

حمام را ساده نگه دارید

اگر در حمام از دکوری های زیادی استفاده می کنید. کاشی های رنگی،محلی ضد آب برای نشستن و سینک فانتزی هم در نظر بگیرید. در این صورت شاید استفاده از درب شیشه ای بدون حاشیه و قالب بهترین کار باشد.
به دنبال شیشه ای باشید که خاک و یا آهک روی آن انباشته نشود و تمیز کردن آن راحت باشد. ممکن است هزینه زیادی داشته باشد اما این کار مانع فشار زیاد و خستگی شما می شود.

پارچه های رنگی و ضد آبی ، پرده های میله دار

پارچه های رنگی و ضد آبی

چگونه استفاده کنم

گزینه های در دسترس زیادی برای پرده وجود ندارد: آن را گوشه ای جمع کنید. وارد شوید و آن را کامل باز کنید. به این شکل هنگام باز بودن دوش،قطرات آب پخش نمی شوند. اما شیشه ها می توانند پیکربندی های متفاوتی داشته باشند،لولایی باشند،کشویی باشند و یا مدل های دیگر.
شیشه استفاده شده در این حمام بزرگ تر از حد استاندارد است و دارای دو لولا است. این مدل ورود و خروج را راحت می کند و هنگامی هم که نیاز نباشد می توان آن را کنار کشید.

مدل پرده حمام، پرده های میله دار

مدل پرده حمام

مدل پرده حمام

تاثیر بسزایی روی تک و منحصر بفرد شدن دکوراسیون این مکان می گذارد. از آنجایی که در بسیاری از طرح های امروزی حمام و سرویس بهداشتی با هم ترکیب شده است. استفاده از پرده و درب شیشه ای می تواند جدا کننده خوب و بسیار مفیدی بین این دو محیط باشد. از طرفی نصب پرده در حمام مانع خوبی برای حفظ حریم شخصی و احساس راحتی بیشتری است. که زیبایی دکوراسیون را نیز چند برابر می کند. مدل پرده هایی که در این مطلب برای شما عزیزان آماده کرده ام کیفیت بسیار بالایی دارند و مخصوص نصب در حمام و سرویس بهداشتی هستند.

روح بخشیدن به خانه ، پارچه های رنگی و ضد آبی ، درب شیشه ای

روح بخشیدن به خانه

روح بخشیدن به خانه

استفاده از برخی ابزار و وسایل در خانه سبب روح بخشیدن به آن قسمت و زنده شدن محیط خواهد شد. در هر قسمت از منزل می توان از وسایل خاصی برای این کار استفاده کرد که در حمام یعنی جایی که برای نظافت و امورات بهداشتی شخصی ست. استفاده از بهترین مدل پرده حمام یکی از بهترین گزینه هاست. به کمک درب شیشه ای و پرده ها در طرح و رنگ های مختلف می توان حمام را از حالت خشک و بی روح خارج و به جایی متصل به سایر خانه مانند اتاق خواب، نشیمن و… تبدیل کرد.

رنگ و طرح پرده ی حمام

رنگ و طرح پرده ی حمام

رنگ و طرح پرده

پرده های حمام در طرح و رنگ های متنوعی تولید می شوند. که پارچه های رنگی و ضد آبی هستند و برای هر سبکی مناسب است. مدل هایی که در زیر آورده شده اند هر کدام دیزاین متفاوتی را بنمایش می گذارد طوریکه به نقطه ای مهم در دکوراسیون تبدیل می شوند و فقط نقش کامل کننده یا حاشیه ای ندارند. حتی حلقه های نصب این پرده ها نیز ویژه طراحی شده تا کوچکترین جزئیات نیز از قلم نیافتند. همچنین کیفیت میل پرده ها و حلقه ها نیز در سطح بسیار بالایی است.

پرده نایلونی ، پرده های میله دار

پرده نایلونی

جنس پرده

هر مدل پرده حمام را می توان در جنس های متنوعی مشاهده و تهیه نمود؛نخی،نایلونی و…. استفاده از این نوع پرده ها از زمانی رواج یافت که سرویس و حمام در یکدیگر ادغام شده و با حذف دیوار و درب اضافی،استفاده از پوششی مناسب و البته متحرک مدنظر بود و چه چیزی بهتر از پارچه هایی زیبا و خوشرنگ.

پرده نخی، پرده حمام ، پرده های میله دار

پرده نخی

انتخاب بهترین مدل پرده حمام

برای انتخاب بهترین مدل پرده حمام می بایستی نسبت به طرح و رنگ سرامیک های حمام توجه داشته باشید. گاهی بهتر است از پرده هایی همرنگ سرامیک ها استفاده شود زیرا این موضوع سبب ایجاد هماهنگی بسیار بیشتر و جذابیتِ بالا خواهد شد. گاهی نیز با توجه به سلیقه افراد خانه می توان از پرده هایی در رنگ های متنوع و حتی متضاد با رنگ کلی حمام و سرویس بهداشتی استفاده نمود تا همین تضاد و زیبایی سبب جذابیت فوق العاده فضای حمام گردد.

پارچه های رنگی و ضد آبی ، پرده حمام ، پرده های میله دار

پارچه های رنگی و ضد آبی

فهرست
Call Now Button